StartPay

cariera la startpay

O companie inovatoare, cu un mediu deschis unic, care oferă oportunități de creștere, dezvoltare și autorealizare eficientă.

La StartPay, creăm condiții care ajută profesioniștii să se îndrepte spre obiectivele lor și să se bucure de munca lor.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tău.

INOVATIV - PREMIUM - SIGUR

Vrei o schimbare in cariera?

Ești pregătit pentru o nouă provocare? Te vei dezvolta profesional așa cum îți dorești. Îți răsplătim munca cu un nivel salarial competitiv.

Trimite CV-ul tau

Dacă vrei să faci parte dintr-un colectiv profesionist și să lucrezi într-un mediu plăcut, în care te poți dezvolta, te invităm să ne trimiți CV-ul tău, pentru a te înregistra în baza noastră de date.

Posturi disponibile

Responsabilitati:

-acordarea prin telefon si e-mail de asistenta tehnica si informatii

Cerinte:

– minim absolvent liceu;

– student in anii terminali, sau absolvent de facultate;

– utilizator mediu/avansat PC (in special sisteme de operare Windows, pachet Microsoft Office)

– aptitudini bune de comunicare, capacitate de lucru in conditii de solicitare intense, capacitate de a gasi solutii rapide, capacitate de a rezolva situatii dificile cu calm, foarte buna cunoastere a limbii romane

– atitudine proactiva si orientata spre client

– disponibilitate de a lucra in ture

Beneficii:

-mediu de lucru modern

-lucrul intr-o echipa tanara si dimanica

-posibilitate de avansare si perfectionare profesionala